روشهای متنوع تحویل

روش های ارسال کالا

طاها بازار  با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

تهران و کرج:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۵ ظهر ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

شهرستان ها

امکان تحویل سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج‌شنبه تا ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند، در همان روز وجود ندارد و سفارش روز بعد تحویل داده می‌شوند.

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– توصیه می‌شود تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن ۸۸۷۷۳۳۹۸ – ۰۲۱، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از  فروش طاها بازار  اطلاع داده شود..

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

شرایط ارسال

زمان ارسال کالا پس از ثبت سفارش

بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان تهران، پس از تامین کالا، از طریق پیک طاها بازار ۱تا ۲ روز کاری زمان خواهدبرد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت ، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران،پیشتازو چاپار ارسال خواهدشد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، پیشتازو چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

روشهای ارسال سفارش

از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای فروشگاه اینترنتی طاها بازار ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر می باشند:

شهر تهران: روش ارسال برای شهر تهران بصورت پیک و به عهده مشتری می باشد.

ایام و مناسبت هایی(روز اول فروردین-تاسوعا و عاشورای حسینی-اربعین …) که منجر به تعطیلی مراکز حمل و نقل باشد جهت ارسال سفارش با مشتریان عزیز هماهنگی خواهد شد که در اولین روز کاری ارسال انجام خواهد شد. از آنجایی که ترافیک و حوادث غیر مترقبه قابل پیش بینی نمی باشد لذا مشتریان عزیز شایسته است که در بازه زمانی تعیین شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتریست .

شهرستان ها:روش ارسال در شهرستانها بصورت پست پیشتاز یا تیپاکس می باشد که با احتساب بیمه از سوی شرکت پست یا شرکت تیپاکس تعیین می گردد . سفارش هایی که قرار است در همان روز ارسال شوند باید قبل از ساعت ۱۳ همان روز قطعی شوند تا به نماینده تیپاکس تحویل شوند در غیر اینصورت روز بعد ارسال خواهند شد. شرکت تیپاکس با توجه به فاصله مقصد کالا ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت بعد کالا را تحویل مشتریان عزیز خواهد داد. شرکت پست با توجه به زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی  و بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری ارسال می کند.

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا:

۱- به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

۲- در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ،کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست  به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت  طاها  بازار هیج گونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

۳-مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند.

۴-در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.