صاحبین حرفه ها ، مشاغل ، کارگاه ها ، کارخانه جات و سایر تولیدکنندگان محصولات ، کالا ها ، لوازم ، تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با صنعت ساختمان

طاها بازار با هدف خدمت رسانی در جهت رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان داخلی که صاحب تخصص ، تفکر ، تجربه ، تکنولوژی ، تاییدیه ها ، استانداردها و مجوزهای لازم میباشند خدمات ویژه خود را به شرح ذیل ارائه مینماید.

طاها بازار در خصوص آن دسته از محصولات خارجی که مشابه آنها با همان سطح کیفی و یا نزدیک به آن در داخل کشور تولید و یا مونتاژ گردد خود را مکلف به عدم ارائه آنها میداند مگر در مواردی که تولید کنندگان داخلی در خصوص تولید ، تحویل و ارائه خدمات جانبی و پشتیبانی کوتاهی نموده و یا علاقه ای به همکاری با ما نداشته باشند .

کلیه کالاها و محصولات موجود در فروشگاه توسط مهندسان و متخصصان مجرب طاها بازار ضمن مراجعه حضوری به محل کارگاه و یا کارخانه جات تولیدی ( ده ها ماموریت روزانه ) تحت بررسی ، کنترل و نظارت دقیق فنی قرار گرفته و پس از احراز شرایط زیر به بخش بازرگانی جهت ارائه در فروشگاه معرفی میگردند.

۱ : بررسی های دقیق در خصوص مالکیت فکری و معنوی محصولات

۲ : بررسی های لازم جهت تشخیص دقیق اصالت کالا و همفکری و تعیین قیمت منطقی آن

۳ : کارشناسی و بررسی های فنی دقیق نحوه تولید ، جزئیات و سطح کیفی محصولات

۴ : بررسی های لازم در خصوص امکانات تولید و رعایت استانداردهای لازم

۵ : بررسی مجوزها ، پروانه ها ، گواهینامه ها ، تاییدیه ها و رزومه کاری تولید کننده

۶ : بررسی توانایی های مالی ، فنی ، بازرگانی و مشتری مداری  

طاها بازار خود را مکلف میداند کالا و محصولات تولید کنندگان گرامی و عزیزی که در بررسی های موارد فوق صاحب امتیاز بیشتری گردند را در اولویت معرفی و ارائه خود قرار دهد.

طاها بازار خود را مکلف میداند ضمن رعایت اخلاق حرفه ای و بررسی های دقیق ، اطلاعات کامل و شفاف محصولات را دربخش مشخصات در صفحه ارائه محصول قراردهد تا مشتریان گرامی بتوانند در فضایی کاملا صادقانه اطلاعات دقیق کارشناسی شده و درج شده هر محصول را با یکدیگر مقایسه و سپس با اطمینان خاطر اقدام به خرید نمایند.

 طاها بازار ضمن خرسندی و افتخار بابت فرصت بوجود آمده در جهت همکاری و خدمت به تولید کنندگان زحمت کش و متخصص  امیدوار است بتواند گامی هرچند کوچک در جهت حمایت از رونق تولیدات داخلی بردارد .