فقط کالاهای اصلی

سیاست فروشگاه طاها بازار سرمایه گذاری بر روی اعتماد است، پس ما کالاهای مورد عرضه خود را از تامین کنندگان معتبر تهیه می نماییم و ارائه هرگونه کالای غیر اصلی را مغایر با سیاست اصلی خود در راستای ایجاد اعتماد دو طرفه می دانیم. به همین خاطرطاها بازار اصالت کلیه کالاهای ارائه شده را تضمین می نماید.

شرکت طاها بازار  با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری مداری،تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و اصالت تمامی کالاهای ارائه شده را تضمین و با ضمانت نامه معتبر عرضه می نماید.مشتریان محترم می توانند اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده دارای شماره سریال معتبر از کمپانی اصلی تولید کننده بوده،هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است.

دستگاه ها و تجهیزات ارائه شده توسط شرکت،تماما دارای ضمانت بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل در طول دوره ضمانت از خدمات ضمانت و پس از فروش شرکت طاهابازار برخوردار می باشند.

رضایت کامل مشتریان از کالاها و خدمات عرضه شده از اهداف سازمانی این مجموعه بوده و میزان توفیق در این مهم،با باز خوردی که از مشتریان گرفته می شود ارزیابی و سنجیده می شود.

متاسفانه بسیار مشاهده شده است که در امر خرید یک  محصول، مشتریان به فروشندگان یا واردکنندگان متفرقه مراجعه نموده و یک دستگاه را به شرط اصالت و ضمانت اصلی خریداری نموده اند،ولی در زمان بروز مشکل متوجه شده اند که اصالت و ضمانت محصول،دارای مشکل بوده و فروشنده صداقت کافی را در برخورد با ایشان نداشته است.

همچنین شما به عنوان یک مشتری ممکن است در زمان خرید همواره یک حس بی اعتمادی و عدم اطمینان کافی را تجربه کرده باشید و به عبارت دیگر خرید خود را با آرامش خاطر و بدون دغدغه انجام ندهید.ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه های آنها هدف بسیار مهمی است که مجموعه شرکت طاها بازاربه دنبال آن می باشد. در همین راستا،شرکت آمادگی آن را دارد تا در صورت درخواست مشتری،مدارک و مستندات لازم را در خصوص اصالت کالا ارائه نماید.