بهترین قیمت

ما تضمین می کنیم کالاهای ارائه شده در فروشگاه طاها بازار با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی کشور ارائه می شود. اگر پس از خرید از فروشگاه طاها بازار ، متوجه شدید فروشگاهی دیگر دقیقا همان کالا را با قیمتی کمتر ارائه می کند، به ما اطلاع دهید تا پس از تایید کارشناس ما، اختلاف قیمت را به طور کامل دریافت کنید.

تضمین بهترین قیمت چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:
۱. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
۲. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: تمام همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
۳. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
۴. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به فروشگاه رها، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
— توضیح مهم بدلیل بداخلاقی هایی که متاسفانه رواج یافته است، برخی فروشندگان علی رغم موجود نداشتن کالا، آن را موجود اعلام کرده و قیمت کمتری را برای آن درج می کنند. به همین دلیل ما ناچار هستیم فقط قیمت فروشندگان رسمی را بررسی کنیم؛ یعنی فروشگاه های فیزیکی مجاز و یا سایت های دارای نماد اعتماد الکترونیک. چرا که ممکن است برخی فروشندگان در وبلاگ یا وبسایت خود موجودی و قیمت های غیر واقعی درج کنند.
۵. در صورتی که تقاضای فاکتور رسمی کرده اید، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و ۹% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

چگونه درخواست خود را ارسال کنم؟

 مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیلTahabazaar@gmail.comارسال کنید:

۱. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:
– شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور و اطلاعات محصول مربوط به آن باشد.
۲. تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.
۳. صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.
۴. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده نشود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

تا چه زمانی می توانم درخواست خود را ارسال کنم؟

 درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از ثبت نهایی سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود.
پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

سوال دارید؟

با شماره تلفن ۸۸۷۷۳۳۹۸ (021) تماس بگیرید و یا به از طریق ایمیل  Tahabazaar@gmail.comدر ارتباط باشید

قوانین و مقررات

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای شرکت رها محفوظ است.
شرکت رها می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.