مژده به انبوه سازان ، شرکت های ساختمانی ،  پیمانکاران و صاحبین مشاغل مرتبط با صنعت ساختمان

طاها بازار در جهت رفاه حال مشتریان خود و سهولت در خرید برای اولین بار در ایران اقدام به فروش آنلاین کالا به صورت اعتباری نموده است .

مشتریان

کلیه سازندگان و فعالین عرصه صنعت ساختمان شامل : سرمایه گذاران  سازندگان و تولید کنندگان ، شرکت های ساختمانی، پیمانکاران ساختمانی ( تاسیسات برق و مکانیک – آسانسور – عمران و ابنیه – معماری داخلی – محوطه – نما – ماشین آلات و تجهیزات و … ) فروشندگان ( کالا – مصالح – محصولات – ماشین آلات – لوازم و تجهیزات و …. ) که دارای پروژه ، محل کسب دارای پروانه فعالیت ، انبار مرتبط ، کارگاه و یا شرکت معتبر و فعال در هر کجای ایران داشته باشند .

شرح

طاها بازار جهت رفاه حال مشتریان و ایجاد امنیت خاطر ایشان بسترهای لازم جهت ایجاد صفحات متعدد کاربری با تخصیص اعتبار مورد نیاز به مبلغ پیشنهادی مشتریان از محل اعتبارات خود جهت هر صفحه کاربری و تعیین سقف مجاز برای هریک از کاربران نموده است .

مشتریان گرامی که در خواست خرید محصولات مورد نیاز خود را به صورت اعتباری دارند میبایست با ارائه مستندات و تضامین مورد نیاز در شرکت تشکیل پرونده دهند .

واحد امور حقوقی و مالی شرکت پس از بررسی های لازم اقدام به تعیین سقف اعتبار مجاز جهت خرید کالا و ایجاد اعتبار به مبلغ مورد توافق برای مشتری در صفحه یا صفحات کاربری متعلق به ایشان می نمایند .

مشتری میتواند برای هریک ازعوامل دست اندر کار خود که مجاز به خرید کالا برای هر یک از پروژه ها و بخش های مختلف سازمان و یا شرکت میباشند اقدام به ایجاد صفحه کاربری نموده و از محل اعتبار خود به آنها اعتبار متناسب با آن بخش یا شخص را اختصاص دهد .

براساس توافق مشتری با طاها بازار در موعد سررسیدها و واریز مبالغ به حساب شرکت و انجام تعهدات و یا شارژ حساب کاربری مجددا حساب های کابری شارژ میگردد.

کاربران و مشتریان اعتباری میبایست در هنگام خرید و ثبت سفارش در زمان انتخاب گزینه های روش پرداخت ، پرداخت از محل اعتبار را انتخاب نمایند تا مبلغ صورت حساب از محل اعتبار تخصیص داده شده ( که در صفحه کاربری مشاهده میشود ) به ایشان کسر گردد.

خرید اعتباری