مجموعه طاها بازار از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را تحت عنوان فروشگاه آنلاین طاها بازار با دریافت مجوز از وزارت صنایع و معادن آغاز نمود. هدف این فروشگاه تامین مصالح، لوازم و تجهیزات مورد نیاز عوامل فعال در صنعت ساختمان کشور می‌باشد. این مجموعه در سال ۱۳۹۴ به شماره ثبت ۴۷۵۴۶۷ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۰۷۹۲۲۴ با نام شرکت طاها بازار پارس در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات تجاری به صورت رسمی ثبت گردیده و شروع به گسترش حوزه فعالیت خود نموده است .

مجموعه طاها بازار پارس با تکیه بر تجارب گذشته و عنایت به همکاری کلیه سهامداران و مشاوران خود، از اوایل سال ۱۳۹۷ اقدام به تکمیل و تدوین استراتژی‌های مورد نیاز نموده و زیر ساخت‌های لازم را جهت توسعه مجموعه، در قالب هلدینگ ساختمانی طاها (در شرف تاسیس)، فراهم کرده است. بخش‌های هلدینگ ساختمانی طاها به شرح زیر می‌باشند:

۱ فروشگاه آنلاین طاها بازار   www.tahabazar.ir

فروشگاه آنلاین طاها بازار اولین و جامع‌ترین بازار اینترنتی در صنعت ساختمان ایران می‌باشد. این فروشگاه اینترنتی شامل ۱۴ بخش در حوزه مصالح، لوازم، تجهیزات و ابزار آلات مورد نیاز در صنعت ساختمان، جهت رفع نیازمندی‌های فعالین این صنعت می‌باشد. لذا امیدواریم با گسترش فعالیت مجموعه و تامین کالا به سبکی جدید و متفاوت بتوانیم گام بزرگی در جهت ایجاد اعتماد و شفافیت در بازار بزرگ کالاها و محصولات ساختمانی در بازار برداریم. این مجموعه با تضمین قیمت، کیفیت و تسریع در روند انتخاب، ارسال و همچنین امکان فروش به صورت نقدی، اعتباری و تهاتری، تجربه‌ای منحصر به فرد برای فعالین صنعت ساختمان به ارمغان می‌آورد.

۲- املاک و مستغلات طاها

خدمات این بخش به فعالان صنعت ساختمان از جمله کارفرمایان و سرمایه‌گذاران شامل شناسایی و تامین املاک و پروژه‌های مورد نیاز (شامل خرید و فروش، مشارکت، پیمانکاری، تهاتر و …) می‌باشد. از سایر خدمات این گروه می‌توان به پیش فروش و پیش خرید، خرید و فروش و تهاتر واحد ها و ساختمان‌های در دست ساخت و یا ساخته شده اشاره کرد. همچنین خدماتی برای عموم مردم در نظر گرفته شده است که شامل پیش خرید و خرید واحدهای ساختمانی است. املاک و مستغلات طاها با استفاده از تکنولوژی‌های جدید و نیروهای متخصص و با رعایت کلیه امور قانونی و حقوقی تاثیر مثبتی درجهت بهبود مسیر معرفی املاک به متقاضیان ، تسهیل روند معاملات و کاهش دعاوی حقوقی در این بخش، خواهد داشت.

۳- ماشین‌آلات و تجهیزات کارگاهی طاها

این بخش از هلدینگ انجام عملیات خرید و فروش، اجاره، تامین لوازم یدکی، معرفی و تعمیرات ماشین‌آلات و تجهیزات مورد استفاده در پروژه‌ها را به عهده دارد. این بخش با استفاده از روش‌های نوین و شیوه‌های جدید دسترسی طرفین عرضه‌کننده و متقاضی ماشین‌آلات، موجب افزایش بهره‌وری و تسهیل در تهیه، تجهیز و تعمیرات و نگه‌داری ماشین‌آلات کارگاهی می‌گردد. با رشد و توسعه این بخش، قسمت قابل توجهی از ماشین‌آلات و تجهیزاتی که در پروژه‌ها بدون استفاده بوده و یا استفاده موردی از آنها می‌شود، به چرخه فعالیت سوق داده می‌شوند.

۴- خدمات ساختمانی طاها

این بخش از هلدینگ ساختمانی طاها به معرفی فعالین بخش اجرایی و خدمات ساختمانی می‌پردازد. مسئولین این بخش با بررسی رزومه‌های کاری، مستندات و امکانات ارایه دهندگان خدمات ساختمانی (اعم از کارگر صفر تا مهندسین و  شرکت‌های گرید دار) به معرفی این گروه‌ها به کارفرمایان و شرکت‌های بزرگ پیمانکاری می‌پردازد. با انجام این مهم، گام مهمی در اجرای تخصصی و بهینه‌سازی روند ساخت و ساز و همچنین کارآفرینی برداشته خواهد شد.

۵- موسسه مالی و اعتباری طاها

این بخش از هلدینگ عملیات جذب و مدیریت سرمایه‌های سرگردان و سرمایه‌گذارها و همچنین تامین منابع مالی مورد نیاز صنعت ساختمان را عملیاتی خواهد کرد.

۶- آموزشگاه علمی کاربردی صنعت ساختمان طاها

رسالت هلدینگ در انجام تخصصی عملیات ساختمانی در گرو اجرای عملیات در بخش‌های مختلف توسط نیروهای ذبده و کارآزموده و متخصص می‌باشد که این مهم توسط این بخش و با ارائه دوره‌های علمی و کاربردی (از کارگر ساده تا مهندسین و کلیه عوامل درگیر در عملیات ساختمانی) اجرا خواهد گردید.

۷- موسسه حقوقی، اداری و بیمه طاها

تنظیم قراردادهای کارشناسی شده، پیگیری امور اداری پروژه‌ها، کارشناسی و داوری در قرادادها، ارائه انواع بیمه‌های تخصصی و عمومی مورد نیاز سازندگان و … توسط این بخش از هلدینگ طاها بازار صورت خواهد گرفت.

۸– موسسه تحقیقاتی، استانداردسازی و توسعه صنعت ساختمان طاها

موسسه تحقیقاتی، استانداردسازی و توسعه صنعت ساختمان طاها، به تحقیق، شناسایی و بررسی اقلام مورد نیاز، کالاهای جدید و تکنولوژی‌های جدید می‌پردازد. همچنین استانداردسازی و تعیین سطح کیفیت محصولات توسط این بخش انجام شده و مطالعه، طراحی و مدیریت سفارشات تولید محصولات براساس نیازهای شناسایی شده از بازار، انجام می‌پذیرد.

۸ – موسسه یاور ( خیریه ) طاها

هدف این بخش شناسایی و بررسی افراد و یا شرکت‌هایی است که در بخش‌های مختلف صنعت ساختمان فعال بوده و دچار خسارت و زیان شده‌اند. این گروه تولیدکنندگان توسط این بخش مورد حمایت قرار گرفته تا امکان احیا و برگشت به حوزه کاریشان و یا در حوزه‌های دیگر را داشته باشند که این مهم از رسالت‌های این موسسه می‌باشد.

صاحب امتیاز : سید محمد حسینی    شماره موبایل  : ۰۹۱۲۱۰۶۰۳۲۸